Camping Lipno Modřín
 

Camping Lipno Modřín | Kemp Lipno Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi

Na vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek. Porota je po ukončení kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Nové kolo běží do 31.7.2017

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
Rodinný vstup do Království lesa + lanová dráha

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
Sjezd na koloběžce pro dva + lanová dráha

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
Poukazy do Restaurace Lanovka v hodnotě 400 Kč

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.

 

Lipno.infoDaniel Grobl Dnes

 

Neskutečný kola ;) 15,5 km skoro okolo Lipna ;-)

 

Lipno.infoDarka Bělohávková Dnes

 

Nej teambuilding se super partou lidí.

 

Stezka korunami stromůMarek Dvořák úterý, 27. června 2017

 

Na Lipně jsem několikrát zažil skvělý windsurfing! Nedaleko Černé v Pošumaví si můžete půjčit windsurf a když se poštěstí a pořádně zafouká, tak si parádně zajezdíte. Pak jsme s přáteli večer šli do letního kina, co je kousek od kempu, taky doporučuju! Kino je uprostřed lesa a sám o sobě je to super zážitek.

 

Lipno.infoVladimír Kolárik sobota, 10. června 2017

 

Super zážitok som zažil na bobovej dráhe,bola to super jazda...pekne vybudovaná trať s nádherným výhľadom na okolie ,všetko bolo pekne upravené .V blízkosti je veľa pekných miest na oddych a zábavu.Som super spokojný.

 

Lipno.infoAlexandr Sidor úterý, 6. června 2017

 

Je tomu sice už pár let, ale byl to můj nejkrásnější víkend a na Lipně, vyhrané závody a spousta legrace. https://youtu.be/B6DNpgD3L9g

 

Stezka korunami stromůRenáta Pospíšilová pondělí, 29. května 2017

 

Na Lipno se z Prahy často vracíme. Dcera se tu před lety naučila ve Foxparku lyžovat, v bazénu se zdokonalila v plavání a kolem Lipna v jízdě na kole. Naším letošním superzážitkem se stala návštěva Království lesa. Všichni členové rodiny se proháněli centrální lanovou sestavou i mraveništěm, sjížěli tobogány, houpali se na beranidle. Vyzkoušeli jsme také lanovky, zaposilovali na workoutové sestavě, ochutnali báječnou zmrzlinu, nakrmili kozičky i zahopsali na obřích trampolínách. Vrcholem návštěvy pro naši malou dceru byly hry s lišákem Foxem na obří žluté trampolíně. Byl to báječný den. Ještě teď cítíme vůni lesa a dřeva.

 

Lipno.infoMartin Kořán čtvrtek, 25. května 2017

 

Ahoj lipno, sice jsem ještě prcek, ale i tak mě tatínek vzal na rodinou bobovou dráhu. Měl jsem blesky v očích a chtěl jsem řídit, ale tatínek mi to nepůjčil a ještě brzdil :)

 

Lipno.infoJana Maříková čtvrtek, 25. května 2017

 

Byli jsme u vás na zahájení letní sezony...nejprve jsem chtěli jen na dračí lodě, ale nakonec jsem vyjeli lanovkou do království lesa, které náš malej málem zbořil :) Z velké trampolíny jsem ho nemohli ani sundat. Krásný výlet :)

 

Stezka korunami stromůEva Bártová sobota, 20. května 2017

 

Pobyt na Lipně byl super! Spousta krásných míst kam jít, mnoho příležitostí, kde si užít zábavu nebo se jen tak dívat do přírody. Kdo by měl náladu se fotit:-)

 

Lipno.infoTereza Novotná pondělí, 15. května 2017

 

Zážitkem pro nás byl vlastně každý den naší třígenerační dovolené na Lipně. Pro dceru pak asi jízda lanovkou na Stezku v korunách stromů a návštěva Království lesa, kde se opravdu vyblbne každý, včetně babiček :D

 

Partneři