24. 8. 2022 Radiokemp Frekvence 1 – kapela MIRAI živě z našeho kempu Modřín

Dobijte energii v přírodě s veškerým komfortem města

Chcete si odpočinout od ruchu velkoměsta a rozpálených ulic? Vydejte se do přírody a přímo k vodě. Kemp Modřín na Lipně se rozprostírá na levém břehu největší české přehrady a nabízí všechen komfort, který potřebujete ke skvělé dovolené. Má elektrické přípojky, Wi-Fi zdarma, sprchy s teplou vodou, oddělené toalety, venkovní kuchyni i pračky a sušičky. Přijet sem můžete se stanem, karavanem nebo obytňákem. Pokud nemáte ani jedno, jednoduše si rezervujte romantický nocleh v jurtě.

I zážitek z dobrého jídla patří k dovolené, na kterou pak dlouho vzpomínáte. Grill Modřín je restaurace s poctivou kuchyní přímo v kempu, která nabízí i snídaně. Stojí mezi v blízkosti sportovišť, které kemp nabízí k volnému využití. Občerstvení tak máte opravdu na dosah ruky při všech aktivitách. Pro děti a letos nově i pro dospěláky jsou připraveny animační programy s maskotem lišákem Foxem a jeho profesionálním týmem pomocníků. Sportovní nebo kreativní hry s oblíbeným přerostlým plyšákem zabaví vaše děti na dlouho a jsou zcela zdarma!

Třešničkou na dortu jsou benefity, které dostanete za pobyt v kempu Modřín. Každý den ubytování vám přihraje jednu hodinu bazénu v Aquaworld Lipno zdarma. Za více jak čtyři noci strávené v kempu, si pak můžete vybrat vstupenku na Stezku korunami stromů nebo do velkého lesního hřiště Království lesa. Tohle všechno dává dohromady bezkonkurenční nabídku na nezapomenutelnou dovolenou, kterou je velká škoda nevyužít. Nepřemýšlejte dlouho a rezervujte si svou dovolenou v kempu Modřín u jihočeského moře raději hned. Místa přímo u vody se rychle plní!