Camping Lipno Modřín
 

Camping Lipno Modřín | Kemp Lipno Můj lipenský zážitek

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi v soutěži Můj lipenský zážitek

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Další kolo soutěže Můj lipenský zážitek je tady! Soutěžte s námi o skipasy do Skiareálu Lipno, vstupy na Stezku korunami stromů či poukazy do Restaurace Lanovka.

Soutěž startujeme 1.12.2017

Porota Vaše zážitky po ukončení soutěžního kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
2x jednodenní skipas do Skiareálu Lipno

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
2x vstupenka na Stezku korunami stromů

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
6x poukaz do Restaurace Lanovka v hodnotě 100 Kč

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.

 

Lipno.infoŠárka Pexová úterý, 12. prosince 2017

 

Dalo by se říct,že Lipno je srdeční záležitost, dcera se zde víceméně naučila lyžovat a tenhle sport miluje. Vždycky když začne zimní sezóna je Lipno první zastávkou pro vyzkoušení jestli to od minulého roku nezapomněla a přípravou na Alpy. Zrovna dneska se tam chystají s taťkou zahájit sezónu 2017-18.

 

Lipno.infoTadeáš pondělí, 11. prosince 2017

 

Lipno je nejlepší skiareál........Na obrázcích to tak nevypadá to musíte vyzkoušet na vlastní kůži......Užjsme u vás 9.rokem a nikdy nezklamete....

 

Stezka korunami stromůMichaela Kozáková pondělí, 11. prosince 2017

 

Dobrý den, na pokladně se nás paní ptala, jestli chceme ke vstupence také tobogán. Byli jsme zde poprvé, tak jsme odmítli. Avšak během prohlídky, jsme si to rozmysleli, ale bohužel už to nešlo. Věřím, že nás je takových více. Super zážitek je také určitě jet lavkou. Avšak nám bylo sděleno, že je lanovka připravena na zimní sezónu, tudíž nejede. Tak snad jindy. Chvalím, během prohlídky jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací. Snad jen, že zde postrádám koutek pro ty úplně nejmenší. Typ na novou atrakci: co třeba dřevěná zoo?.

 

Lipno.infoAnna Vobořilová středa, 6. prosince 2017

 

Na Lipno jsme vzali naše děti jako přípravu na Alpy kam s námi moc chtěli a my potřebovali zjistit zda to půjde. Dceři byly 4 roky a synovi téměř 6. Lyžování se jim moc líbilo a sedačkové lanovky byly super, protože jejich malé nožičky vydrželi lyžovat dlouho. Přálo nám počasí a závěrečné jízdy na bobové dráze byly třešničkou na dortu. Já oceňuji upravené široké sjezdovky, které jsou pro začínající lyžaře jako dělané. Letos se těšíme na skicross a třeba i na bruslení ;)

 

Lipno.infoBlanka Morávková úterý, 5. prosince 2017

 

Dobrý den na Lipno se vracíme rok co rok je to užasné zázemí jak pro děti tak i pro nás dospělé. Výborné sjezdovky a služby okolo jsi nemužeme vynachválit. Hezký den Morávková Blanka

 

Lipno.infoAndrea Chybova úterý, 5. prosince 2017

 

Jaro,leto,podzim zima na Lipne je vždycky prima!!

 

Lipno.infoDaniel Bata neděle, 3. prosince 2017

 

Super bomba prima show

 

Lipno.infoJakub Šťástka pátek, 1. prosince 2017

 

Vzali jsme na Lipno starší paní, která zde pobývala před lety jako malá a jelikož to byl její sen se vrátit, vzali jsme ji na Stezku a svezla se lanovkou. Za cca půl roku zemřela, takže to byl asi její hezký zážitek, ale i náš.

 

Lipno.infoRadka Čepelákova pondělí, 27. listopadu 2017

 

Tak u vás jsem se naučila ve svých 25 letech lyžovat. Dalo mi to teda hodně nervů. Po pár pádech a dokonce už i zoufalého breku ... kdy jsem chtěla aby mně snesla horská služba

 

Lipno.infoHana Šmalinská pondělí, 20. listopadu 2017

 

Na světě je krásně,a na Lipně ,,božsky,,

 

Akce na Lipně

25pro

Vánoční nadílka na Stezce korunami stromů

Lipno nad Vltavou - Stezka korunami stromů

 
1led

Novoroční výstup na Stezku korunami stromů

Lipno nad Vltavou - Stezka korunami stromů

 

Partneři