Vážení kempaři, od 30.7. je nutno při vstupu do kempu předložit platný test na onemocnění Covid-19 nebo doklad o očkování. Čestné prohlášení již nelze akceptovat.

Karta plná zážitků

Kemp Modřín vám poskytne výhodnější vstupné nejen na Stezku korunami stromů a do dětského lesního hřiště Království lesa, ale i v půjčovnách, v bazénu, v Hopsáriu či na výletní lodi.

Potřebujete k tomu speciální kód, který obdržíte na recepci a také věrnostní kartu Lipno.Card. Pomocí speciálního kódu si vytvoříte účet na www.lipnocard.cz a kartu si sem přiřadíte.

Navíc k pobytu od 5 nocí dostanete zdarma 2 hodiny v Aquaworld Lipno a od 6 nocí pak vstup na Stezku korunami stromů také zdarma. Tak sbalit spacáky a ešusy a hurá na Lipno!

Slevy Lipno.card pro ubytované

Volná vstupenka na Stezku korunami stromů

Volná vstupenka na Stezku korunami stromů

Možno využít 1x volný vstup na Stezku vždy za dvě zaplacené osoby.

k šestidennímu pobytu v kempu

Přejít na web

2 hodiny zdarma v Aquaworld Lipno

2 hodiny zdarma v Aquaworld Lipno

Možno využít 1x volný vstup do Aquaworldu vždy za dvě zaplacené osoby.

k pětidennímu pobytu v kempu

Přejít na web

20% sleva

20% sleva

Na kolo či elektrokolo v půjčovně INTERSPORT Rent

opakovaně

Přejít na web

20% sleva

20% sleva

Na motorový / elektročlun v půjčovně INTERSPORT Rent

opakovaně

Přejít na web

20% sleva

20% sleva

Na plachetnici v půjčovně INTERSPORT Rent - 2 hodiny

opakovaně

Přejít na web

10% sleva

10% sleva

Na půjčení sjezdové koloběžky - Kramolín

jednorázově

Přejít na web

Často kladené dotazy

  • Kde kartu získám?

    Při příjezdu na recepci kempu Modřín

  • Jak si kartu zaktivuji?

    Zcela jednoduše. Stačí navštívit stránku www.lipnocard.cz, kde si vytvoříte registrací účet. Vaši kartu pak k účtu přiřadíte 14 místným číslem na rubu vaší karty. Pro podrobnější informace klepněte na https://www.lipnocard.cz/shopping/eshop

  • Můžu kartu vrátit?

    Ano, můžete. A to v klientském informační centru v areálu Lipno, kde po vrácení karty obdrží nazpět zálohu 100 Kč. Nebo můžete využít automatu na vrácení karet, který najdete u klientského centra. Nicméně vám vrácení karty nedoporučujeme, zejména pokud na Lipno jezdíte opakovaně nebo i v zimě. Vaše Lipno.card totiž v zimě slouží jako skipas a můžete si na ní z pohodlí domova snadno zakoupit a nahrát tarif na lyžování bez čekání u pokladen a za výhodnější cenu. Vrácení karty neznamená zrušení vašeho účtu v programu Lipno.card, ten vám zůstává zachován i nadále.